Firma

Początki naszej firmy datuje się na rok 2005. Od momentu powstania, naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego.

Aktualnie w skład naszej floty wchodzi 100 pojazdów marek Volvo i DAF, nie starszych niż 3 lata.

Nadal zwiększamy ilość samochodów i na bieżąco wymieniamy te wysłużone na nowe. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom stuprocentowe  bezpieczeństwo podczas przewozu powierzonych nam ładunków. Warto dodać, iż nasze pojazdy oraz ich profesjonalny nadzór spełniały i spełniają standardy, często nieosiągalne dla innych firm transportowych.

Już w początkowym okresie działalności operowaliśmy pojazdami o dużej ładowności. Od tego momentu dynamika rozwoju naszej firmy nabierała tempa. Zaangażowanie naszego zespołu pozwalało pokonywać kolejne wyzwania, z którymi radziliśmy sobie lepiej, niż niejeden konkurent. Obecnie specjalizujemy się w transporcie FTL i kontenerowym.

Naszym priorytetem nie jest wzrost za wszelką cenę, ale stabilny, spokojny rozwój oparty na wzajemnym zaufaniu oraz niezmiennie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Takie podejście do biznesu pozwala nam na systematyczny rozwój oraz stałą poprawę jakości świadczonych usług. Głównie dzięki profesjonalnemu podejściu do jakości obsługi Klienta oraz wieloletniej współpracy z naprawdę wymagającymi kontrahentami, udało nam się utrzymać dynamiczny rozwój firmy i jednocześnie spełniać oczekiwania klientów na możliwie najwyższym poziomie.

Język